KONST / Litografier / Färglitografi 14188295
nr 1418 8295
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Zebra. Signerad, numrerad 263/270, oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 43x30 cm
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 september 2021
kl 19:09:45
13/9 08:43:18